SEKTÖRDE ÖNCÜYÜZ

İstanbul Matbaa, 1996 yılından bu yana web tasarım ve grafik tasarım alanında faaliyet göstermektedir. Çalışmalarımıza İstanbul 2. Matbaacılar sitesinde büyük bir hızla devam etmekteyiz. İşlerinde profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile birlikte  amacımız, bizi seçen müşterilerimizin isteklerine en hızlı ve kaliteli hizmeti sunmaktır.

Çalışmalarımızı  dürüst, güvenilir ilişkiler kurarak ve müşteri ile aynı sorumluğu hissedip,  müşteri memnuniyetini kazanırız.  Takım çalışmasına önem verir, ve işlerimizdeki bütün sorunları, engelleri beraber aşarız.

Müşterimiz ile samimi bir iletişim kurarız. İşin en başından müşteriyle iletişimde olur,  her zaman çözüm odaklı bakarız. Zamanında ihtiyaçları karşılamak önceliğimizdir.

HIZLIYIZ

Sizlerden gelen talepleri, ekip çalışmasından süzerek daha hızlı bir şekilde cevap vermekte ve ihtiyacınıza en kısa sürede cevap vermekteyiz.Hızlıyız ve aynı zamanda iş kalitemizi asla bozmamaktayız.

FARKLIYIZ

Firmamızın ilk kuruluş tarihinden bugüne kadar her zaman farklı projeler ortaya koyduk ve farklı projeler üretmeye devam edeceğiz.Siz değerli müşterilerimize, farklı tasarımlar sunmaktan keyif duymaktayız.

 

 

© 2010 İstanbul Matbaa Kurumsal Koku - Koku Cihazı
Yukarı
Sosyal Medya:             
Gümüş Takı Bayan Gümüş Kolye