Neden İstanbul matbaa ?

Dünyada gelişim gösteren matbaa sektörü eskiden harflerin tek tek yan yana getirilip dizilmesi işleminden geçer ve sonra basılırdı. Ağır kalıplar ve bu sebeple baskı sırasında kağıdın yırtılması, işi zorlaştırıp yavaş olmasına sebebiyet verirdi. İşte bu nedenle matbaa bir sanat kabul edilip ustalar çıraklarına eğitim vererek mesleğin devamı sağlanıyordu.

Matbaa ve baskı teknolojisi günümüzün gelişen yenilikleri ile hızla ilerlemekte ve gelişmektedir. Bu bağlamda kendini geliştirebilen ve yeniliğe açık olan basım tesisleri büyüyebilmekte ve müşterilerine en iyiyi sunabilmektedir. İstanbul matbaa olarak bizde teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz.

Ustalarımızdan devraldığımız bu sanatı günümüz teknolojisi ile birleştirip her geçen gün daha iyiyi hedefliyoruz.

Farkımızı ortaya koymak için yenilikleri takip ediyor, yeniliklerde öncü olmayı hedefliyoruz.

Samimiyet ve dürüstlüğün önemini biliyoruz. İş etiğimizde bundan asla vazgeçmiyoruz. İşini iyi bilen eğitimli kadromuz ile İstanbul matbaa sizlere en iyi baskı, tasarım, teslimat ve teslimat sonrası hizmeti vermektedir.

İstanbul matbaa 15 yıldır geniş müşteri portföyüyle başarısını kanıtlamış bir firmadır. Sizleri de aramızda görmekten çok mutlu olacağız.

© 2010 İstanbul Matbaa Kurumsal Koku - Koku Cihazı
Yukarı
Sosyal Medya:             
Gümüş Takı Bayan Gümüş Kolye