Baskı teknikleri ve matbaa üzerine,

Matbaa tarihinde bilinen ilk kalıplar taş veya mermerden yapılmıştı. Bu kalıpların ağırlığı işi zorlaştırmakta ve kağıdın çabuk yırtılmasına neden olmaktaydı. Daha sonra ağaç malzemeden kalıplar yapılmaya başlandı.

Gutenberg metal harflerle ilk kalıplı baskı yöntemini bulan kişidir. Bu yöntem uzun yıllar kullanılmıştır. Baskı tekniği açısından çok büyük bir gelişme olmuştur.

Matbaa sektörü günümüzde büyüyen ve gelişen bir sektördür. Bu nedenle günümüzdeki baskı teknikleri çok gelişmiş ve kolaylaşmıştır. Günümüzde kullanılan basım tekniklerinden bazıları  serigraf, ofset, flekso , digital vb. dir.

İstanbul Matbaa olarak bu gelişimin içinde, siz değerli müşterilerimize daha kaliteli matbaa ve baskı hizmeti vermek için çalışıyoruz. Ofset baskı, dijital baskı, serigrafi ve tampon baskı gibi teknikler ile doğru baskı yöntemlerini, doğru ve sorunsuz basarak sağlıklı ürünler ortaya çıkarıyoruz. Bu nokta, bir matbaa için tecrübesinin sağladığı yerdir.

İnternet sitemizden veya iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir, antetli kağıt, kartvizit, şeffaf kartvizit, zarf, sunum dosyaları, cepli dosyalar, karton çanta, katalog, insert, poster, afiş, broşür, bloknot, küp bloknot, mouse pad, oto kokusu, magnet, bardak altlığı, klasör, ajanda ve takvim baskılarında İstanbul ofset matbaa’ya sipariş verebilirsiniz. İstediğiniz adette ve renkteki taleplerinize, üretici firma olma nedeni ile uygun fiyatlarımız, kaliteli baskımız ile hizmet sunmaktayız. Siz hayal edin biz yapalım. İstanbul matbaa.

© 2010 İstanbul Matbaa Kurumsal Koku - Koku Cihazı
Yukarı
Sosyal Medya:             
Gümüş Takı Bayan Gümüş Kolye