Artık günümüzde ticaretin en önemli unsurlarının başında tanıtım ve reklam geliyor. İşiniz ne olursa olsun firmanızı ne kadar tanıttığınız, ürünlerinin reklamının nasıl ve kaç kişiye ulaştırdığınız çok önemlidir.

Herkes kabul eder ki; teknoloji ve internetin son yıllardaki çok hızlı gelişimi her alanda olduğu gibi reklam ve tanıtım yöntemlerinde de köklü değişikliklere yol açtı. Özellikle internet üzerinden iş yapan birçok firma için internet üzerinden tanıtım ve reklam kampanyaları yürütmek çok daha cazip hale geldi.

İnternet ve teknolojinin değiştiremediği bazı yöntemler de yok değil. Mesela matbaanın tanıtım ve reklam kampanyalarındaki yeri ve önemi hiç değişmedi. Kartvizit, broşürler, ele ilanları, magnetler, antetli kağıtlar ve daha bunlara benzer birçok reklam ve tanıtım aracı etkisini eskiye nazaran aynı oranda sürdürüyor. Bir düşünelim, bugün hangi iş yemeğinde kartvizitlerinizi takdim etmezsiniz, hangimizin evindeki buzdolabında magnet yok ya da otomobilinde araç kokusu üzerinde reklam olmayan var mı?

İstanbul Ajans , teknolojinin dahi eskitemediği matbaa kaynaklı tüm tanıtım ve reklam işlerinizde 7 yıllık tecrübesi, yaratıcı kadrosu ve etkin iletişim kanalları ile size en hızlı hizmeti vermek için gece gündüz çalışıyor.

Türkiye’nin hatta dünyanın neresine olursanız olun ww.istanbulajansmatbaa.com internet adresi üzerinden dilediğini tanıtım ve reklam yöntemini seçip sipariş verebilirsiniz.

© 2010 İstanbul Matbaa Kurumsal Koku - Koku Cihazı
Yukarı
Sosyal Medya:             
Gümüş Takı Bayan Gümüş Kolye