Kurumsal kimlik en basit tabiriyle firmanızın imzasıdır.
Kurumsallaşmanın en önemli ve ilk adımı firmanıza uygun, markanızı ilk günden itibaren en iyi şekilde temsil edebilecek bir kurumsal kimlik oluşturmaktır.

Kurumsal kimlik içerisinde markanıza özel logo tasarımını, web sitesi tasarımını, dijital görsellerinin hazırlanmasını, markanıza ait benzersiz kurumsal kokunuzun oluşturulmasını barındırır. Kurumsal kimlik yaratma tamamen profesyonelliğe dayalıdır. Başarılı bir dizi çalışma sonucunda logonuzdaki renkler veya kurumsal kokunuz müşterilerinize sizi anımsatacaktır.Markanızı ve kurumsal kimliğinizi tam anlamıyla yansıtan bir web sitesi müşterilerinizi güvende hissettirecektir.

Sıradan matbaa malzemeleri, ambalajlar yerine kurumsal kimliğinizi yansıtan ambalaj ve matbaa malzemeleri kullanmanız tüm müşterilerinize kendisini özel hissettirecektir. Kendisini özel, güvende ve mutlu hisseden müşteriniz elbette hizmetlerinizden sıklıkla yararlanacaktır. Unutmayın; kurumsal kimlik bir kez,özenli ve profesyonel bir dizi çalışmayla oluşturulmalıdır.

Markanızın profesyonelliğini ve özel olduğunu yansıtabilmek için siz de kurumsal kimlik uzmanlarına danışın.

İstanbul Matbaa, istanbul matbaa,İstanbul Matbaa, istanbul matbaa,

© 2010 İstanbul Matbaa Kurumsal Koku - Koku Cihazı
Yukarı
Sosyal Medya:             
Gümüş Takı Bayan Gümüş Kolye