İstanbul ajans matbaa, siz değerli müşterilerimize 2005 yılından beri kurumsal kimlik hizmeti vermektedir. Kurumsal kimlik çalışması, kurumunuzun kurumsallaşma yolundaki atacağı ilk adımlardan bir tanesidir. Kurumsal kimlik çalışması, dijital piyasadaki duruşunuzu ve firmanızın dışarıya güvenilir bir firma olduğunu lans edebilmesi amacıyla 2009 yılından sonra Türkiye’de yaygınlaşmıştır.

Kurumsal kimlik çalışmanız; firmanızın renklerini, firmanızın logosunu, firmanızın kartvizitlerini vb. maddelerdeki bütünlüğü yakalamak amacıyla verilen bir hizmettir.

İstanbul Ajans matbaa; kurumsal kimlik çalışmasında aşağıda yer alan ürünleri sizlere sunmaktadır:

Kartvizit
karton poşet veya naylon poşet
Broşür veya El ilanı
Magnet veya sticker
Cepli Dosya
Ajanda
Ambalaj
Bardak Altlığı
Kalem vekalemlik
Fatura
Sipariş Formu
Web Sitesi

Gibi maddeler sizlere yardımcı olmaktayız. Grafik çalışmasını, beraber hazırlayabileceğimiz ofisimiz Matbaacılar Sitesindedir. Kurumsal kimlik çalışmasında her üründen en az 500 adet basmaktayız ve A kalite baskı kalitesi vermekteyiz.

Kurumsal kimlik çalışmasını, istenilen maddelere göre tahmini olarak 3 günde teslim etmekteyiz.Bu zaman istenilen maddelere göre değişiklik göstermektedir.kurumsal-kimlik-banner

İstanbul Ajans Matbaa, sizleri kurumsallaşma yolunda 1 adım ileriye götürmek ve “Matbaa, kısmını dert etmeyin ! “ sloganı ile çıktığı bu yolda sizleri yarınlara taşımak amacıyla bu hizmeti sunmaktadır.

Sizde firmanız için bir kurumsal kimlik çalışması yaptırabilir ve firmanızın dijital platformda güvenilir firma veya ufak detaylarını göz ardı etmeyen, işini dürüst yapan firma maddesini karşı tarafa net bir şekilde belli edebilirsiniz.

Hemen bir kurumsal kimlik çalışması yaptırmak veya yapılan hazır çalışmayı bastırmak için sitemiz üzerinden http://istanbulajansmatbaa.com teklif formu oluşturabilir veya 0212 612 48 18 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul Matbaa ve karton poşet

© 2010 İstanbul Matbaa Kurumsal Koku - Koku Cihazı
Yukarı
Sosyal Medya:             
Gümüş Takı Bayan Gümüş Kolye