Firmamız 2010 yılında Matbaacılar Sitesinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana değişmeyen tek felsefesi müşterisine olan sadıklığı ve müşterilerine olan ilgisi olan İstanbul Ajans Matbaa’nın kurulduğu günden bugüne merdiven basamaklarına iki iki çıkmasına sebebiyet veren tek faktör müşteri ilişkileridir. İlk aşamada el işçiliği ve 2 renk baskı ile sektörde hizmet vermeye başlamıştır. Daha önce kazandığı deneyimleri kendi firması adı altında müşterilerine sunmakta olan İstanbul Ajans Matbaa aynı yıl içerisinde müşterilerine web tasarım hizmeti de vermeye başlamıştır.

İstanbul Ajans Dünden Bugüne

İstanbul Ajans; daha hızlı ve daha verimli olmaya çalışarak her geçen gün yeni çalışmaları müşterilerine sunarak fikir alışverişinde bulunmuştur. 2011 yılı itibariyle yeni reform dönemine girmiştir. Çalışma şeklini ve stilinde eksikliklerini gidererek daha farklı çalışma anlayışına sahip olmuştur. Firmalardan gelen talepleri internet ortamında sunarak daha farklı çalışma stilleri ortaya koymuştur. 2012 yılı itibariyle ise 4 renk baskı makinesini kendi firmasında sunmaya başlamıştır. Matbaacılar Sitesinde sayılı matbaa firmalarından biri olmaya başlamıştır. Karton poşet, blister ambalaj ve buna benzer ürünlerin üretimini de kendi firması adı altında vermeye başlamıştır.

İstanbul Ajans Matbaacılar Sitesi

Matbaacılar sitesinde bulunan sayılı matbaalardan birisi olan İstanbul Ajans; müşterilerine matbaa konusuyla alakalı her sektörde yön vermektedir. Müşterilerini bilgilendirerek sadece satış amaçlı değil müşteriyi kazanabilmek adına yaptırımlara başvurmuştur. Müşteri, bizde iş yaptırmasa bile müşterinin fikirlerine yön vermek hayatta her zaman başarının kaçınılmaz faktörüdür. Bu sebeple müşterilere verilen değerin her zaman üst düzey olması gerektiğini savunmaktayız.

İstanbul Ajans Matbaa, 2NA5 numaralı dükkanda müşterilerinin isteklerini cevaplamaktadır.  (0 212) 612 48 18 numaralı telefonu arayarak 7/24 matbaa hizmeti, web tasarım hizmeti, ajans hizmeti ve tasarım hizmeti alabilirsiniz. Sadece hizmet almak için değil fikir danışmak ve piyasa sorgulaması yapmak için de firmamıza başvurabilirsiniz. Firmamız hakkında Google Plus üzerinden yapılan yorumları da takip ederek firmamız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

istanbul matbaa

Her Zaman Değer Verin !

Matbaa sektöründe rekabetten dolayı diğer firmalara verdiğimiz değer de yüksektir. Meslektaşlarımız ile aramızda çekişme değil her zaman bir dayanışma olmaktadır. Türkiye’nin gelişmişlik düzeyine göre öne çıkan sektörlerden birisi matbaa sektörüdür ve sektörde büyük rekabet bulunmaktadır. Biz bu rekabeti, tatlı rekabet haline getirerek meslektaşlarımız ile dayanışma içerisinde çalışmaktayız. Bu sebeple biz sektörümüzde ki müşterilerimize de meslektaşlarımıza da her zaman değer vermekteyiz. Bizi tercih etme sebebiniz bizim çalışmalarımız ve firmamızın karakteri olması gerektiğini düşünüyoruz.

Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz

Telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. İşlerinizin bir numunesinin resmini göndererek her zaman fiyat teklifi alabilir ve bizler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Biz köklü bir ajans ve matbaa firması olduğumuzu düşünüyoruz ve yıllarla beraber birçok tecrübe edindiğimizi düşünüyoruz. Bu sebeple bizimle çalışmanın bir keyif olduğunu sizlere kanıtlamak için 0212 612 48 18 numaralı telefondan bizlere daima ulaşabilirsiniz.

istanbul matbaa