Markaların tanıtımlarını yapmak üzere kullandığı bütün alternatifler reklam çalışmaları içerisinde yer almaktadır. Karton çantalar da markayı sektöründe bir adım daha öne taşıyan reklam çalışmalarında kullanılan oldukça etkili reklam ürünlerindendir. Bu doğrultuda memleketimizde ilk kullanılmaya başlandığı 1990’lı yılların başından bu yana üretimi ve kullanımı hızla artan bir reklam ürünü olarak yerini sağlamlaştırmıştır. Bilhassa son senelerde toptan çanta üretimi ve markalar sebebi ile tercih edilmesin de büyük bir atış gözlemlenmektedir.

Karton poşet özellikle marka itibarı ve anlık reklam olmak üzere iki mühim unsurda etkili olmakta. Marka itibarı şekilde bakılınca alışveriş yapan müşteriye satın aldığı ürünü taşımak üzere sunularak alıcı memnuniyetini üst seviyelerde tutulmasını sağlar. Böylece nitelik ve müşteri memnuniyetin ön planda tutulduğu hizmet anlayışınızı müşteriye rahatlıkla aksettirilir. Reklam amaçlı olarak sektörünüz doğrultusunda poşet, baskılı poşet karton bardak, bez çanta ve ya kağıt ucuz çanta kullanmakta olası. Karton poşetin alternatifi olan bütün bu ürünlerde bilhassa marka itibarı açısından aynı etkiye yakalamak tam olarak olası değildir. Anlık reklam olarak bakıldığında ise; iki şekilde etkiye sahiptir. ilki karton poşet kalitesi ve tasarımını beğenen müşteriniz karton çantanızı günlük hayatta yoğun olarak kullanarak reklamınızı devem ettirir. ikincisi ise; marka ürününü satın saha müşterinin anlık reklam olarak karton çanta üzerinde yer alan marka logo, görsel yada sloganıyla dikkatini çekmeyi sağlar. tüm bunlar markaların ilk hedefleri arasında yer piyasa marka itibarı, reklam ve tanıtım bu gibi amaçları olumlu yönde etkilemektedir.

Karton poşet üretiminde çok fazla çok firmanın yer aldığı bir bölgedir. Bu hal markanız için karton poşet kullanma fikrinde iseniz sizler için hem olumlu hem de olumsuz sonuçlar meydana getirebilmektedir. Her sektörde bulunduğu benzeri karton çanta yapımında da haksız rekabet ile ilerleyen kurumlar var. Bu sebeple karton çanta istanbul firmaları içerisinde doğru seçimi yapmanız arzuladığınız sonuçları alabilmeniz için ilk gerekliliktir. Öyle ki; karton çanta yapımı üzerine çalışan bazı kuruluşların karton çanta üretiminde ciddi olan kaliteli materyal, iyi bir tasarım, zamanında teslim bu gibi unsurlarda yeterli uzmanlık ve tecrübeye sahip olmamaları itibariyle isteklerinize doğru çözüm üretmekte başarısız olabilmekteler.

İstanbul Karton poşet olarak alıcı memnuniyetini ilke edinerek çıktığımız karton poşet üretimi yolunda, bütün işlerimize aynı özeni ve hassasiyeti göstermekteyiz. istekleriniz, sektörünüz ve marka amacınız doğrultusunda karton çanta modelleri, ölçüleri, materyali ve dizaynı deneyimli kadromuz sebebi ile çözüme ulaştırılır. Zamanında teslimat garantimiz ve uygun fiyatlarımız da siz müşterilerimize en çok hizmeti vermek adına farkımız olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

© 2010 İstanbul Matbaa Kurumsal Koku - Koku Cihazı
Yukarı
Sosyal Medya:             
Gümüş Takı Bayan Gümüş Kolye