İstanbul Ajans; 1996 yılında başladığı matbaa ve karton poşet sektöründe, teknolojiyi yakından takip ederek verilebilecek hizmetin en üst düzeyde olması için ekip anlayışını benimsemiş ve her geçen gün daha iyiye doğru adım atmaktadır. Ürettiği ürünleri sadece satış yapabilmek amacıyla üretmemektedir. İyi bir referans olabilmek ve background’da İstanbul Ajans farklıdır hissiyatını verebilmek adına çabalamaktadır.

2000 yılından itibaren karton poşeti imalatına başlayan İstanbul Ajans, farklı kesim insanlara hitap edebilmek adına farklı çeşitler ve farklı kalitelerde karton poşet üretimi yapmaktadır. karton-poset

Ürünlerimizin hepsi A kalite hammadde ile üretilmektedir, ürünlerimizde farklılık gösteren kısım kalite değil; tasarım ve kağıt cinsidir. Çünkü biz biliyoruz ki her insan kaliteli üretilen ürünü satın almak ister.

Size özel karton poşetlerde üretmekteyiz. Tasarımları hazır olan veya tarafımızca tasarımlarını hazırlatıp kurumunuza veya size özel karton poşet baskısı yapmaktayız.

Yine aynı şekilde karton poşet ürününüzün baskı oranları ve boyutları ile oynayarak tamamıyla size ait şık bir ürün üretebiliriz. Firmanızın logosunu ve telefon numarası gibi unsurları taşıyacak bir karton poşetinizin olması sizi kurumsallaşma adına farklı bir konuma getireceğinden eminiz.

İhtiyacınız ister bir ister bin olsun her müşteri bizim için önemlidir ve ürettiğimiz ürünlerin referansı olmak bizim için büyük bir maddedir ve bu maddeyi en güzel şekilde taşımak isteriz.

İstanbul Ajans Matbaa ile irtibata geçmek için sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilir veya 0212 612 48 18 numaralı telefondan Satış Danışmanımız ile görüşebilirsiniz. Sizleri ofisimizde de karşılamaktan zevk duyarız. Ofisimiz 2.Matbaacılar sitesindedir. Sizde üreteceğiniz karton poşet veya farklı bir ürün için hemen bizimle iletişime geçebilir ve avantajlı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

© 2010 İstanbul Matbaa Kurumsal Koku - Koku Cihazı
Yukarı
Sosyal Medya:             
Gümüş Takı Bayan Gümüş Kolye