Günlük hayatımızda sık sık ihtiyaç duyduğumuz karton poşet veya naylon poşet; ilk aşamasından son aşamasına kadar beceri ve duyarlılık ister.Duyarlılık istemesinin en önemli nedenlerinden birisi, doğaya ve çevremize zarar vermeyecek şekilde üretilmesidir.Bu ürünün ekonomik ve kullanışlı olmasından daha önemli bir unsur olarak saymaktayız.

İstanbul matbaa, karton poşet ve naylon poşet üretirken tamamıyla çevre dostu ürünler üretmektedir.Atık ürünleri geri dönüşüm yapmak için atık olarak göndermekteyiz.

İstanbul matbaa; kartvizit,karton poşet,naylon poşet,el ilanı,broşür vb. alanlarda siz değerli müşterilerimizin tasarımları ile A Kalite baskı kalitesi ile ürünler üretmektedir.

Karton Poşet

Karton Poşet, özellikle kurumsal firmaların kullandığı en sık tüketilen ürünlerden birisidir.Naylon poşete göre daha pahalı olabilen fakat kullanış ve kurumsallık açısından 3 tık yukarda olan karton poşet kurumsal firmalarımıza özel olarak üretmekteyiz.Üstelik tasarım konusunda hiçbir fikrini olmasa dahi tasarım açısından sizlere fikirler üretmekteyiz.Üstelik hızlı teslimat ve A kalite baskı garantisi ile üretmekteyiz.

Ürünlerinizi adresinize hızlı bir şekilde teslim etmekteyiz.

Sizde bizimle çalışmak istiyorsanız; sitemiz üzerinden veya 0212 612 48 18 numaralı telefondan bilgi alarak bizimle çalışabilirsiniz.

 

© 2010 İstanbul Matbaa Kurumsal Koku - Koku Cihazı
Yukarı
Sosyal Medya:             
Gümüş Takı Bayan Gümüş Kolye