İstanbul matbaa, matbaa istanbul olarak hizmet veren firmamız 2010 yılından bu yana müşterilerine hizmet vermektedir. Değerli hizmetin, güler yüzlü hizmet olduğunu varsayarak verdiğimiz hizmeti her zaman daha ileriye taşımak zorunda olduğumuzu biliyoruz. Bu sebeple her zaman firmamızı ve projelerimizi daha iyi yerlere taşımak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Matbaa İstanbul müşterilerine yardımcı olduğu noktalardan bir tanesi kartvizit basımıdır. Kurumsal Firmalara özel olarak indirim sağlamaktayız.

1000 kartvizit 100 TL

istanbul matbaa,ucuz matbaa, ucuz kartvizitKağıt cinsini firmamıza bırakarak ucuz kartvizit bastırmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız; firmanızın kartvizitine en güzel şekilde hazırlayacağına garanti verebilir. Kartvizit seçeneklerimiz de en çok popüler olan model çift taraflı kartvizit modelidir. Çift taraflı kartvizitler; 2018 yılında müşterilerimiz tarafından oldukça ilgi görmektedir. Bir diğer yandan kartvizitlerin kenarlarının oval olması da müşterilerimiz tarafından sıkça ilgi görmektedir. 1000 adet kartviziti yaklaşık 1 hafta da müşterilerimize teslim etmekteyiz.

İstanbul Matbaa, tasarım hizmetini de kuruluşu altında vermektedir. 3 kişilik profesyonel grafiker kadrosuyla sizlerin istediğiniz tasarımı tasarlayarak kartvizitinizi hazır hale getirmekteyiz. Karvizit de baskı kalitesini ve karvizit duruşunu merak etmeyin. Sizlere kartvizitinizi en iyi şekilde hazırlayarak teslim etmekteyiz. İstanbul matbaa firması ile iletişime geçerek ucuz matbaa ve kartvizit işlerinizi kolayca yaptırabilirsiniz.

İstanbul Matbaa A Kalite Baskı

Makine parkumuz oldukça kalitelidir. Firmamız bünyesi altında hem 2 renk hemde 4 renk makine baskı sistemlerimiz mevcuttur. Heidelberg markalı profesyonel makine parkurumuz ile matbaa ve basım işleriniz hızlı şekilde cevap vermekteyiz. Peki ya bizler hangi hizmetleri vermekteyiz ?

  • Karton poşet, ambalaj,
  • Kartvizit, ajanda, el ilanı
  • Broşür, cepli dosya, renkli dosya
  • Ajanda, davetiye, takvim, sticker
  • katalog, dergi, broşür
  • ve benzeri matbaacılık hizmetlerini firmamız bünyesi altında vermekteyiz.

İstanbul Matbaa Baskı Öncesi Hazırlık

istanbul matbaaFirmamız baskı öncesinde mutlaka müşterileri ile diyalog halinde olarak baskının kalitesi ve nasıl çıkması gerektiği hakkında bilgiler toplayarak ilerlemektedir. Yani baskı sonrasında süpriz olmaması amacıyla sizlere en ince ayrıntıya kadar verileri sunarak fiyat ile kalitenin paralel olarak ilerlemesini isteriz. Bu sebeple baskı öncesinde sizlere soracağımız sorular ile baskının nasıl çıkmasını istediğinizi ve tasarım ekibimizle olan diyaloglarımız ile çalışmayı en verimli şekilde hazırlamaya çalışırız.

Baskı Sonrası Matbaa istanbul

Baskı sonrasında da olan problemler için yine söz konusu diyaloglarımızı bitirmeyiz. Gerçekten müşterimize istenileni ortaya koyabildik mi ? Matbaa’da en sık karşılaşılan durumlardan bir tanesi adet kısmıdır. Müşteri 2.500 adet isterken makineden çıkan 2.450 olabilir. Bu tip durumların ortaya çıkmaması için her zaman hazırlıklı olmayı elden bırakmayız. Müşterimizin isteklerini değerlendiririz ve müşterimizin bizden ne istediğine kanaat getirmeye çalışırız. Bu sebeple istenileni en iyi şekilde ortaya koymaya çalışırız.

Matbaa firmamız ile 0212 612 48 18 numaralı telefonla iletişime geçebilirsiniz. Diğer soru, görüş ve önerileriniz içinde bizlere info@istanbulajansmatbaa.com mail adresi ile iletişime geçebilirsiniz. Merak etmeyin, maillerimize düzenli olarak kontrol sağlamaktayız ve hiçbir maili cevapsız bırakmamaktayız. Bizimle iletişime geçerek istanbul matbaa ve matbaa istanbul, ucuz matbaa gibi hizmetlerinizi en iyi şekilde değerlendirelim.