Ev alışverişimizde bir yerlere bir şeyler götürürken sıkça kullandığımız çeşitli poşet seçeneklerimiz vardır. Son zamanlarda piyasada ve talep üzerine geri dönüşüm imkânı olan poşetler kullanılmaya başlamıştır.

Karton poşet şıklığı ve içerisinde taşıdığı malzemeyi de gösteren özelliği ile zarif bir poşet seçeneğidir. Birçok triko mağazasının da tercihi bu niteliklerdeki poşetlerden oluşur. Karton içeriği şekli ile kâğıt ve karton özelliği barındıran hammaddeden yapılır. Diğerlerinde göre bu poşet çeşidi diğerlerine göre bir miktarda pahalıdır.

Plastik poşet bakkallarda, markette, kasap vs. gibi hemen hemen her mutfak alışverişinde kullanılan bir türdür. Daha sağlam olduğundan ve çok fazla kiloyu esneme kabiliyetinden dolayı aldığından en çok tercih edilen şekillerdendir. Kilo ile satılan plastik poşetler fiyat olarak da diğerlerinden daha uygundur.

Birde naylon poşet seçeneği mevcuttur. Bu tarz poşetlerde birçok iş yeri ve toplu alanlarda kullanımı tercih sebebidir. Diğerlerindeki geri dönüşüm imkânı bu poşet türünde pek rağbet görmez. Artık çevre koşulları ve insan sağlığına özen gösterilmesi durumlarının ağırlık kazanmasından dolayı da değişik özellikleri barındıran alternatifler üretilmeye de başlanmıştır.

Poşet deyip geçmeyin, hayatımızı kolaylaştıran bir nakliye aracı kendisi. Değişik renk ve ebatlarda üretilen ve kullanım alanı ile de bir hayli zengin bir araç. Kalite özellikleri de fiyat aşamasını belirleyen etkenleri oluşturmaktadır. Toplu alımlarda avantajlı fiyatlar sunulmaktadır.

© 2010 İstanbul Matbaa Kurumsal Koku - Koku Cihazı
Yukarı
Sosyal Medya:             
Gümüş Takı Bayan Gümüş Kolye