İstanbul Ajans Matbaa, 2000 yılından bu yana her zaman grafik tasarımın, matbaa ile paralele olduğunu savunarak kaliteli bir projenin grafik tasarım ekibi ile matbaa ekibinin doğru şekilde adım atması gerektiğini savunmaktadır.

İstanbul Ajans Matbaa ve karton poşet, grafik tasarım ve matbaa ekibinin birbirileri ile iletişimde olarak projeyi ilerletmektedir. Ürününüzü hızlı şekilde teslim etmemize ve istenilen maddelerin doğru ve eksiksiz şekilde ilerlemesine sebebiyet veren bu madde daha kaliteli baskı sonucu ve kreatif çalışmalara sonuç doğurmaktadır.

karton poşetÖrneğin bir çalışmada oluşan aksaklıklar, grafik ve matbaa ekibinin aynı ortamda çalışmasıyla anında müdahale edilmesine ve müşterinin eksikliklerini direk iletilmesi ile çalışmanın düzgün bir şekilde basılması demektir.Aynı zamanda ekonomik çözümlerde üretmektedir.

Örneğin, bir kağıda doğru şekilde basılacak ürünü yerleştirmek hem size ekonomik açıdan yardımcı olmakta hemde  çalışmanının kesimlerini hızlı şekilde yapılması demektir.

Aynı zamanda matbaa ekibinin, tasarımda dikkat çekilecek noktaların grafik tasarım ekibimiz tarafından bildirilmesi ile ürünleriniz daha kreatif sonuçlar çıkaracaktır.

Sizde İstanbul Ajans Matbaa ve karton poşet ile çalışmak için hemen 0212 612 48 18 numaralı telefonumuzu veya http://istanbulajansmatbaa.com sitemizden bize ulaşabilirsiniz.

© 2010 İstanbul Matbaa Kurumsal Koku - Koku Cihazı
Yukarı
Sosyal Medya:             
Gümüş Takı Bayan Gümüş Kolye