Kilitli Blister Ambalajlar Isıyla ürüne göre şekillendirilen, sert pvc malzemeden elde edilen bir ambalaj şeklidir. İstenildiğinde defalarca ürünü göstermek için açılabilen kilit sistemi mevcuttur. Ambalajın içine konulacak karton kart ile ürün bilgileri ve reklam alanı oluşturulur.

KaBlister Ambalajrton Yapıştırmalı Blister Ambalajlar
Çok kullanışlı ve yüksek korumalı bir paketleme sistemidir. Karton yapıştırmalı blister ambalaj bir kez açıldığında tekrar kapatılamaz. Açmak için bir makas veya bıçak gerekmektedir. Elle açılması mümkün olmadığından genellikle büyük alışveriş merkezlerinde satılan ürünler için ideal bir ambalajdır. Deneme yoluyla deforme olmasını istemediğiniz ürünlerde bu ambalajlama sistemi idealdir.

Kıvırmalı Blister Ambalajlar 
Ambalaj içerisindeki ürüne uygun vakumlu plastik (üst) kısım ve karton (alt) kısım olmak üzere iki parçadan oluşur. Vakumlu kısmın üç tarafı kıvrılarak karton kısım geçirilir. Kullanımı kolay bir üründür. Arzu edilirse ambalaj, zımba veya emniyet etiketi ile kapatılabilir.

İstanbul Matbaa,Mecidiyeköy Matbaa,Topkapı Matbaa,istanbul matbaa,istanbul matbaası,istanbul matbaalar,istanbul kurumsal kimlik çalışması,mecidiyeköy matbaa,mecidiyeköy matbaalar,mecidiyeköy matbaacılık,mecidiyeköy matbaa,istanbul matbaası,istanbul matbaalar,istanbulda matbaa,istanbul matbaa

© 2010 İstanbul Matbaa Kurumsal Koku - Koku Cihazı
Yukarı
Sosyal Medya:             
Gümüş Takı Bayan Gümüş Kolye