Beylikdüzü Matbaa, müşterilerine en hızlı ve en temiz şekilde matbaa hizmeti vermektedir. Bu yazımızda temiz matbaa işi ne demektir ve hızlı olmanın avantaj ve dezavantajlarını ele alacağız. Evet, Türkiye’de matbaa diğer ülkelere göre daha gelişmiş bir düzeydedir fakat iyi matbaa ile kötü matbaa arasında ki farkı nasıl anlayacağız yada farkları nelerdir bu konularda hakkında konuşacağız.

beylikdüzü matbaa

Sektörde Öncü, Beylikdüzü Matbaa

Öncelikli olarak şunu söylemeliyiz ki, matbaa zor bir sektördür. Dikkat, tecrübe ve ince işçilik isteyen bir sektördür. Temiz iş nedir yada temiz matbaa işini nasıl anlarız cevaplayalım.

  1. Her aşamasında farklı bir ustanın elinden geçmektedir. Matbaa işinin basımı yapılırken basacak ustanın el işçiliği önemlidir. Kesim olurken kesim yapacak ustanın el işçiliği önemlidir. selefon aşamasında, selefonun kalitesi ve selefonu ustasının işçiliği önemlidir. El işçiliği yapılırken; tüm bu aşamaları bir anda 0’a indirgeyerek işin iptaline kadar bile gidebilir. Bu sebeple her aşamada titizlik ve takip gerektirecek bir sektördür.
  2. İyi bir matbaa firması verdiği sözleri yerine getirmelidir. Eğer iş, cumartesi basımdan çıkacak diye bir söz verildiyse işin cumartesi günü teslim olması gerekir. Matbaa sektöründe ertelemeler ve zamanlamalar yanlış olabilir. Fakat Beylikdüzü matbaa firması tüm aşamaları göz önünde bulundurarak hareket etmektedir.
  3. Matbaa firmasında önemli diğer aşama ise bünyesinde tüm hizmetleri bitirmelidir. Eğer fason şeklinde çalışan bir matbaa ise maliyet daha yukarı çıkabilir. Bu sebeple bünyesinde basım makineleri, grafik / tasarım ekibi ve el işçiliği yapabilen personelleri bulundurması şarttır.
  4. Matbaa firmasının diğer önemli kritik aşaması ise maliyetidir. Maliyetleri en aza indirgeyerek müşteriye teklif vermelidir. Bu tip durumlarda Beylikdüzü matbaa, müşterilerine en üst ilişkiye sahiptir.

yakuplu matbaa

Beylikdüzü Matbaa Neler Yapar ?

Beylikdüzü matbaa, basım ve tasarım konusunda müşterilerine gereken tüm hizmeti vermektedir. Basım ve tasarım işlerinde zamanla aşamasını düzgün şekilde bitirerek müşterilerine gereken ciddiyeti vermektedir. Müşterilerimize en iyi şekilde yardımcı olmak için tüm personellerimiz ile hizmetinizdeyiz. Matbaa sektörüne ilk giriş yaptığımız zaman verdiğimiz hizmet ile şuan verdiğimiz hizmet arasında hiçbir fark yoktur. Her işimizi ilk heyecan ve ciddiyetimiz ile yapmaktayız. Bizim için matbaa önemli bir sektördür ve en önemlisi müşterilerimize bu sektör üzerinden hizmet veriyorsak bu işi en iyi şekilde yapmamız gerektiğini düşünmekteyiz.

Matbaa işlerinize talibiz. Kartvizit, ajanda, el ilanı, broşür, menü, magnet, etiket, kullanım klavuzu, afiş ve matbaa gerektiren tüm işlerinizi vakitli ve temiz şekilde hazırlamaktayız. Beylikdüzü matbaa firması sizlere bu hususlar da yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra el işçiliği ve tasarım konusunda da hizmet vermektedir. Bizimle 0212 612 48 18 numaralı telefondan iletişime geçerek matbaa hizmeti hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra info@istanbulajansmatbaa.com mailimiz ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2010 İstanbul Matbaa Kurumsal Koku - Koku Cihazı
Yukarı
Sosyal Medya:             
Gümüş Takı Bayan Gümüş Kolye