Başakşehir matbaa firması, matbaacılık alanında ihtiyacınız olan her ürün de yanınızda. El ilanı, karton poşet, broşür, ajanda ve benzeri ürünlerin üretiminde kaliteli matbaa firması arıyorsanız doğru adrestesiniz. Başakşehir matbaa, 2010 yılından bu yana müşterilerine basım ve tasarım alanında hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz müşteriler ile olan diyaloğumuz bizi daha ileriye taşıyarak ajans tarafımızın daha ağır basmasını ve tasarımsal yönümüzün kuvvetlenmesine sebebiyet verdi.

başakşehir matbaa

Başakşehir Matbaa Firması Hizmet Aşamaları

Başakşehir matbaa, müşterinin isteklerini iyi dinler ve müşterinin ne istediğini anlamaya çalışmaktadır. Evet, uzun yıllar boyunca matbaa alanında hizmet verdik. Kreatif tasarımlar da ürettik, esnek ve basit tasarımları da … Fakat burada esas alınan nokta müşterimizin ne istediğini anlayabilmek ve ona en yakın çalışmayı sunabilmektir. Müşterimizin istekleri belki de sektörüne uygun olmayan istekler fakat biz tasarımları sektörüne uygun haliyle örtüştürerek hem müşterimizin dediğini üretmiş oluyoruz hemde imzamızı attığımız projenin daha çekici olmasını sağlıyoruz.

Başakşehir matbaa, matbaacılık ve promosyon ürünlerin üretiminde de sizlere destek sağlamaktadır. Son yıllarda promosyon ürünlerin de büyük bir çıkış olmuştur ve enteresan promosyon ürünleri ile iş verenler; müşterilerine daha farklı ürünlerin hediyelerini sunmaktadır. Örneğin, eski zamanlarda promosyon ürün olarak kullanılan kalem; plastik ve düz olarak kullanılmaktaydı. Fakat son zamanlarda ahşap kalemlerle müşterilerinize verdiğiniz önemi 1 tık ileri taşıma şansına sahip olabiliyorsunuz.

Başakşehir Matbaa : Hızlı Teslimat

Bizi Arayın

Başakşehir matbaa, müşterilerine verdiği sözleri tutarak bu sektörde ilerlemektedir. Matbaacılık sektöründe olan en büyük aksiliklerden birisi işlerin zamanlamasıdır. 1 hafta üretim sözü verilen ürün maalesef 3 hafta da üretildiği durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Tabi ki bu durumlar keyfi olarak yapılan durumlar değildir fakat her seçenek göz önünde bulundurularak zamanlama yapılmamaktadır. Örneğin, ürünün selefon aşamasında yapılan bir aksilik ürünün net olarak 1 hafta daha üretim aşamasının uzamasına sebebiyet vermektedir. Bu tip durumlar Başakşehir Matbaa firmasında da söz konusu olabilir fakat biz verdiğimiz sözleri tutarak ilerlemekteyiz.

matbaa

 

Eğer bir aksilik mevcut ise tüm aşamaları göz önünde bulundurarak aşama kaydetmekteyiz. Üretilen ürünün, tasarımının, baskısının ve diğer detaylarını bizlere bildirmeniz durumunda sizlere net olarak zamanlama ve fiyatlandırma konusunda yardımcı olmaktayız. Verdiğimiz sözler, firma politikalarımız açısından oldukça değerlidir. Firmamız adına söylenmiş cümlelerin arkasında durur, müşterilerimize verdiğimiz sözleri gerçekleştiririz.

Doğru Tercih Başakşehir Matbaa

 

Matbaacılık ve tasarım alanında iyi bir firma arıyorsanız Başakşehir Matbaa firması ile çalışabilirsiniz. Merkez ofisimiz 2.Matbaacılar sitesinde bulunmaktadır. Ürün tasarım ve baskılarını Matbaacılar Sitesinde merkez ofisimiz de yaptırabilirsiniz. Dilerseniz, bizlere gerekli dökümanları iletip baskı ve tasarım çalışması için önizleme talebinde bulunabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için 0212 612 48 18 numaralı telefonu arayabilir yada info@istanbulajansmatbaa.com mail adresine değerli fiyat teklif siparişlerinizi geçebilirsiniz.

Başakşehir Matbaa firması ile iletişime geçmek için (0 542) 214 67 06  numaralı telefondan da iletişime geçebilir ve whatsapptan fiyat teklifleriniz hakkında bizlere ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

© 2010 İstanbul Matbaa Kurumsal Koku - Koku Cihazı
Yukarı
Sosyal Medya:             
Gümüş Takı Bayan Gümüş Kolye