Bahçelievler matbaa firması matbaa ve tasarım konusunda sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir. Peki en iyi şekilde hizmet nedir yada bu hizmete neler dahildir bunları biraz daha ele alalım. Yani İstanbul’da sayısız matbaa firması var ve Bahçelievler matbaanın ne tür farkları vardır bunları ele alalım.

Bahçelievler Matbaa : Kreatif Tasarım

Bahçelievler matbaa‘nın en büyük yararlarından birisi farklı tasarım anlayışına sahip olmasıdır. 5 kişilik grafik kadromuz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz ve hazırladığımız tasarımlar; sektörel çizginin bir tık ötesine taşınmaktadır. Tasarım; ürünün daha zengin ve gösterişli olmasını sağlamaktadır. Bu sebeple tasarım anlayışımızı; projeyi üreteceğimiz sektörden bir tık daha ileri taşımaktayız. Tasarımın daha ilgi çekici olmasını, daha kullanışlı olmasını sağlayacak ufak tüyolar ile hazırlamaktayız.

Grafik ekibimiz, sizinle bire bir çalışarak da hizmet vermektedir. Sabah 09.00 – 19.00 saatleri arasında grafik ekibimiz ile bire bir çalışabilir ve fikirlerinizi sunabilirsiniz. Bu tür hizmetleri diğer matbaa firmaları da yapmaktadır elbette. Fakat biz saatine 50 TL alıyoruz yada 100 TL alıyoruz gibi fiyatlandırmalar yapmaktan kaçınıyoruz. Eğer basım hizmeti firmamız tarafından karşılanacak ise tasarım kısmını ücretsiz olarak sizlere sunmaktayız.

bahçelievler matbaa

Bahçelievler Matbaa : Deneyimli Kadro

Deneyimli kadromuz, sizlere matbaa alanında hizmet vermektedir. Basım alanında alanında uzman ustalarımız tarafından yönetilmektedir. Ustalarımız; basılacak iş de selefon, kesim ve baskı kısımlarında sizlere yardımcı olmaktadır. Tüm hizmetleri kendi bünyemiz tarafından karşılamaktayız. Bu kısımda sizlere maliyet bakımından daha düşük rakamlara tekamül etmektedir. Bu sebeple 4 renk ve çift renk makine parkurumuz ile tüm baskılarınızı hızlı şekilde hazırlamaktayız.

Aynı zamanda isteklerinizi ve görüşlerinizi de değerlendirmekteyiz. Kesim yapılacak bir ürün de yada farklı bir işlem yapılacaksa fikir alışverişinde bulunarak işi finale taşımaktayız. Yani müşterilerimizin ne istediği bizim için önemlidir. Evet, işi daha başarılı bir hale taşımak için sizlerle fikir alışverişinde bulunmaktayız. Fakat işin iskelet kısmı müşterimizin fikirleri ile kurulmaktadır. Peki, biz işi nasıl daha iyi hale getiriyoruz bu kısım hakkında bilgi verelim.

© 2010 İstanbul Matbaa Kurumsal Koku - Koku Cihazı
Yukarı
Sosyal Medya:             
Gümüş Takı Bayan Gümüş Kolye