Bağcılar matbaa; matbaa ve basım hizmetlerinde her zaman yanınızda olan saygın bir firmadır. Matbaacılık geniş bir sektördür ve bastırmak istediğiniz bir çok ürün olabilir. Türkiye’nin gelişmişlik düzeyine göre öne çıkan sektörlerden birisi olan matbaa sektöründe ihtiyacınızı iyi şekilde belirlemeniz ve isteklerinizi net olarak firmaya belirtmeniz gerekmektedir. Firmanızın vizyonunu ve kalitesini; tamamıyla matbaa hizmeti belirleyecektir. Bu sebeple matbaa firmanızın her zaman daha kaliteli ve tasarımsal yönden ufkunun açılmış olması gerekmektedir.

bağcılar matbaa

Bağcılar matbaa neler yapar ?

Tasarımsal ve basım yayın olarak her şeyi yapabilir, diyebiliriz. Geniş kadrosu ve uzun yıllar matbaa sektöründe hizmet vermesinden dolayı oldukça gelişmiş bir matbaadır. Merkezi 2.Matbaacılar sitesinde olan Bağcılar matbaa; müşterilere tüm hizmetleri bünyesinde vermektedir. Matbaa aşamalarından kısaca bahsedelim ve biz bu aşamaları nasıl kaliteyle örtüştürüyoruz ?

  1. Bize matbaa hizmetiyle alakalı ne tip bir ürün bastırmak istediğiniz ve basım adeti hakkında bize bilgi vermelisiniz. Bu durumda sizlere daha önce yaptığımız referansları sunarak istediğiniz net ürünü elle tutulur hale getirmeye çalışırız.
  2. Eğer ürün konusunda düşünceleriniz hala soru işareti ise net hazır olarak çıkacak ürünün maketini alarak sizlere nasıl bir ürün olacağı hakkında maket sunarız.
  3. Ürünün biçiminde hem fikir olduktan sonra tasarımsal boyutunda çalışmalara başlarız.
  4. Grafik ekibimizle isteğiniz doğrultusunda çalışma hazırlayarak baskı öncesi hazırlığa başlarız. (Maliyeti en aza indirgemek amacıyla sizlere ufak yardımlarda bulunuruz. Örneğin, çalışma 5 renk ise bunu 2 renge düşürebiliriz.)
  5. Tasarımın, basım öncesi hazırlığı başlanır ve ürün merkezimiz de baskıya girilir.
  6. Baskıda, ürünlerin kalitesini kontrol ederiz ve ürünün istenilen şekilde çıkması için tüm sorumluluğu üstleniriz.
  7. Ürün baskı sonrası hazırlanmış olur bu şekilde teslim almak isteyen müşterilerimize baskılı şekilde teslim ederiz fakat el işçiliği konusunda problem yaşayan müşterilerimize de bu husus da yardımcı olmaktan kaçınmayız.

Baskı öncesi baskı sonrası ne demektir ?

Her ürünün baskı öncesi ve baskı sonrası aşamaları kritik aşamalardır. Eğer ürün, baskı öncesi doğru şekilde hazırlık ile basıma girmezse; basılacak ürünün tüm adeti yanlış olarak basılabilir. Matbaanın en büyük risklerinden birisi 10.000 adet ürünün yada daha fazlası yanlış olarak basılmasıdır. Bu gibi durumlarda elbette matbaa tekrar basım için hazırlık gerçekleştirmek zorundadır. Fakat ortada oluşacak zaman ve para kaybından kimi mesul tutacağınız konuşunda kararsız kalabilirsiniz.

Bu sebeple matbaa firmasını iyi seçmelisiniz ve düzenli bir matbaa ile çalışmalısınız. Her tasarımın bir bıçak izi vardır ve matbaanıza bıçak izlerini düzenli olarak tutmasını önerebilirsiniz. Bağcılar matbaa tüm müşterilerine bu hususlarda yardımcı olmaktadır. Verdiği hizmeti en iyi şekilde vermeye çalışmaktadır ve müşterilerini her aşamada SMS ile bilgilendirmektedir.

Matbaacılık hizmetlerinizde : Bağcılar Matbaa

Müşterilerine farklı bir bakış perspektifi ile hizmet sunan Bağcılar Matbaa; basım ve tasarım hususunda vakitli çalışmaktadır. Bir tasarım 10 günde çizilecekse müşterimize 5 günde çizebiliriz tarzında vaadlerde bulunmayız. İşimizi en sağlam ve kaliteli şekilde hazırlamak için çaba gösteririz ve müşterimizin yaptığı çalışmadan memnun kalması için çaba gösteririz. Bu sebeple Bağcılar Matbaa ile çalışmanın bir ayrıcalık olduğunu düşünmekteyiz.

0212 612 48 18 numaralı telefondan hafta içi ve hafta sonu her zaman İstanbul Ajans Matbaa firmasına ulaşabilirsiniz. İstanbul Ajans Matbaa fiyat teklifi ve diğer görüşleriniz için info@istanbulajansmatbaa.com mail adresine mail atmanızı öneririz.

bağcılar matbaa logo

© 2010 İstanbul Matbaa Kurumsal Koku - Koku Cihazı
Yukarı
Sosyal Medya:             
Gümüş Takı Bayan Gümüş Kolye