İstanbul’un ünlü ilçelerinden birisi olan Avcılar ilçesinde Avcılar Matbaa olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Avcılar Matbaa; matbaa sektöründe lazım olabilecek her türlü probleminiz de yanınızda olacaktır. El ilanı, kartvizit, broşür ve benzeri ürünlere her zaman ihtiyacınız olacaktır. Firmanızın iyi bir şekilde reklamını yaptırmak istiyorsanız, düzenli olarak çalıştığınız bir matbaa firması olması kesinlikle şarttır. Eğer Avcılar Matbaa firması gibi bir firma ile çalışırsanız her zaman 1-0 önde olacağını unutmamanız gerekir.

avcılar matbaa

Neden Avcılar Matbaa

Avcılar Matbaa, diğer firmalara göre daha hızlı ve daha estetik davranmaktadır. Şirket bünyesinde, tüm hizmetleri bitirmektedir. Yani tasarım hizmetini farklı firmadan, baskı hizmeti farklı firmadan alarak değil de tüm hizmetleri kendi firmamız altında sunmaktayız. Geniş makine parkurumuz ile projelerinizde lazım olacak tüm metaryelleri kullanabiliriz. 4 renk baskı, 2 renk baskı ve ebatlarını da firmamız bünyesi altında baskı kalitesini kontrol edebiliriz.

Avcılar Matbaa; matbaa sektöründe ucuz rakamlar ile çalışmaktadır. Fakat ürün adetinin çok olması matbaa sektörünün önemli faktörleri arasındadır. 1 adet ile 1000 adet basım arasında dünyalar kadar fark bulunmaktadır. Avcılar Matbaa; rakamlarınıza göre sizlere bütçeler sunmaktadır ve müşterinin bütçelerine göre ayarlamalar yapmaktadır.

Avcılar Matbaa Nasıl Çalışır ?

Avcılar Matbaa, ilk öncelikle müşterinin ne istediğini anlamaya çalışmaktadır. Yani müşteri nasıl bir çalışmayı sektöre sunmaya çalışmaktadır. Müşterinin ne istediğini anladıktan sonra ona benzer projelerimizin yapılmış halini müşterilerimize sunmaktayız. Çünkü müşterimizin ne istediğini elle tutulur gözle görülür halde sunduktan sonra onun üzerinde çalışmalar yapmak zorundayız. Müşteri beğendiği tasarımı bizde sunduktan sonra ona özel bir tasarım çalışması yaparız. Eğer tasarım çalışmasında olayı neticelendiremezsek bir maket tasarımı alarak üstünde konuşuruz. Ta ki müşterimiz “evet ben bunu beğendim, baskıya girebiliriz” cümlesini kurana kadar.

İstenilen çalışma ortaya konulduktan sonra baskı hazırlıklarına başlarız. Burada etkili diğer faktör ise zaman faktörüdür. Müşterimizin istediği vakitte işi teslim etmek zorundayız. Bu sebeple verdiğimiz vakti, nokta atışlı vererek mahçup durumda olmak istemeyiz. En iyi vakit ayarını yaptıktan sonra müşterimizin işini baskıya alırız. Baskı sırasında da deneyimli ustalarımız eşliğinde baskının kalitesini kontrol ederiz ve aksaklık çıkmaması için gerekli kontrolleri sağlarız.

İşleri Nasıl Teslim Ediyorsunuz ?

avcılar matbaa,yetkili matbaaAvcılar Matbaa; yapılan matbaa çalışması iki farklı şekilde teslim etmektedir.

  1. El İşçiliği Yapılmamış Durumda: Müşterilerimiz eğer il dışında yada yolu uzun ise el işçiliğini yapılmaması taraftarıyız. Çünkü basılan ürün, el işçiliğini yapıldıysa ve uzun bir yola gidecek maalesef  berbat bir hal alabilir. Bu sebeple müşterilerimize el işçiliğini sadece yakın mesafeler ise yapılmasını tavsiye ederiz.
  2. El İşçiliği Yapılmış Durumda: Eğer müşterimiz, ben suya sabuna dokunmadan işimi teslim almak isterim der ise, el işçiliği ekibimize ürünleri istenilen şekilde hazırlatarak ürünleri bekletiriz. Ürün teslimlerini firmamız yapmamaktadır. Firmamız adresine gelerek el işçiliği yapılmış ve baskı sonrası hazır olan ürünleri sizlere teslim etmekteyiz.

Bizimle iletişime geçmek için veya aklınızdaki soru işaretlerine bir son vermek için 0212 612 48 18 numaralı telefonu arayarak bizlerle kontak kurabilirsiniz. Unutmayın, İstanbul Ajans Matbaa sitesi hem kreatiflik yönü gelişmiş hemde matbaa hizmetini en iyi şekilde vermeye çalışan kurumsal bir firmadır. Bizimle mail ortamında iletişime geçmek için info@istanbulajansmatbaa.com mail adresi üzerinde de iletişime geçebilirsiniz. Avcılar Matbaa bizi tercih ettiğiniz için teşekkürleri sunmaktadır.

© 2010 İstanbul Matbaa Kurumsal Koku - Koku Cihazı
Yukarı
Sosyal Medya:             
Gümüş Takı Bayan Gümüş Kolye