Ambalajın Önemi Ürününüzün farkındalık yaratmak ve satılmasına destek olmak için mutlaka ambalaj gerekmektedir. Bu nedenle doğru ürün ambalajı çok önemlidir. Günümüz dünyasında ambalaj çok önemli bir unsur olmakla birlikte tüketicilerin alım tercihlerini yönlendiren önemli bir etken olarak da ortaya çıkmaktadır. Birçok tüketici alım kararını vermeden önce ürünü ambalajıyla birlikte değerlendirmektedir. İyi bir ambalaj seçimi ve kalitesi ürününüzün tercih edilebilirliğini yükseltir.

istanbul matbaaBlister Ambalaj tercih etmeniz için 5 sebebimiz var;

*Çeşitlilik ve Kalite

En kaliteli ve orijinal evcil hayvan ürünlerini beğeninize sunuyoruz.-

*Ödeme Seçenekleri ve Güvenlik

Sitemizde SSL (güvenlik) Sertifikası bulunmaktadır. Kredi kartı bilgilerinizi trendpetshop personeli dahil hiç kimse göremez. Ayrıca siparişlerinizde kapıda ödeme seçeneğini seçerek ürün geldiğinde ödeme yapabilirsiniz.

 

*İade & Değişim Garantisi

Sipariş ettiğiniz ürünü beğenmediğiniz yada değiştirmek istediğiniz takdirde (ürüne ve ambalajına hasar gelmemek suretiyle ) koşulsuz şartsız 30 güne kadar iade / değişim yapıyoruz.

*Ücretsiz Kargo / Sürpriz Hediyeler

75 TL ve üzeri alışverişlerde Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo.

200 TL ve üzeri alışverişlerde sürpriz hediyeler.

*Müşteri Memnuniyeti

Hizmetimiz ve sunduğumuz ürünlerle sizin için ve sevimli dostlarınız için daima en iyiyi hedefliyor, bunun için çalışıyoruz.

Hayvan haklarına verdiğimiz önem sebebiyle canlı hayvan satışı yapmıyoruz. Sahiplenme hakkında ise sizlere bilgimiz dahilinde yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Lütfen unutmayın sokaklarda ve barınaklarda/bakımevlerinde binlerce sahipsiz hayvan sıcak bir yuvaya kavuşmanın hayalini kuruyor.

İstanbul Matbaa İstanbul Matbaa

 

 

© 2010 İstanbul Matbaa Kurumsal Koku - Koku Cihazı
Yukarı
Sosyal Medya:             
Gümüş Takı Bayan Gümüş Kolye